O mně

Mé jméno je Jaroslava Londová. Jsem pedagožka a cukrářka a již 12 let působím na Střední odborné škole Josefa Sousedíka ve Vsetíně. Mou prací je předávání znalostí a zkušeností žákům gastronomických oborů.

V rámci své pedagogické činnosti a lásky k cukrářství pořádám kurz Domácí cukrárna, kde se s vámi ráda podělím o své odborné rady a tajemství úspěšného pečení. Já a mé žákyně pravidelně vstupujeme do světa gastronomických soutěží, jako je mezinárodní Gastro Hradec. Naše perníkové kompozice se často umisťují na předních pozicích, a jsem hrdá na zlaté medaile, které získaly mé studentky na Culinary World Cup a Světové olympiádě kuchařů a cukrářů IKA.

Mou vášní je nejen výuka, ale také tvorba jemně zdobených perníků. Naše perníková srdce putují po celém světě, a byla to čest vytvořit perníky pro královskou svatbu prince Williama a Kate Middleton. Za svou práci jsem byla oceněna cenou Pedagog roku města Vsetína 2010. S láskou a radostí se věnuji svému povolání a těším se, že mohu sdílet svou vášeň s vámi.